Nowy Sącz

ul. Zielona 27 D, na terenie Wyższej Szkoły Biznesu
tel: +48 723 818 780

thumbnail

Skuteczna walka z korozją w samochodach w naszym serwisie w Nowym Sączu

Korozja jest problemem, który dotyka wielu różnych pojazdów – zarówno starszych oraz nowych. Rdza jest bardzo często widoczna w samochodach, które są sprowadzone z zagranicy. Bardzo dużą popularność zyskują różne usługi, które mają na celu zapewnienie ochrony przed korozją.

Bardzo często sami producenci są odpowiedzialni za słabe zabezpieczenie pojazdów przed korozją. Oprócz tego powodami korozji są zaniedbania ze strony użytkowników. Problemem jest bagatelizowanie nieprawidłowości, takich jak zarysowania czy też odpryski na lakierze, które są ogniskami korozji. Również polski klimat i zmienna pogoda nie ułatwiają sprawy. Duża wilgotność, mrozy oraz stosowanie agresywnych środków chemicznych na drogach tylko przyspieszają procesy korozyjne w samochodach.

Czy można poradzić sobie z korozją?

Wiele osób decyduje się na doraźne zabezpieczenie przed rdzą, jednak metody takie są krótkotrwałe i nie do końca skuteczne. O wiele lepszym pomysłem jest ochrona przed korozją oferowana przez profesjonalistów posiadających odpowiednie doświadczenie i korzystających z nowoczesnego sprzętu. Realizacja usługi, jaką jest konserwacja profili zamkniętych wykonywana przez najlepszych fachowców, zapewni lepszą ochronę, niższe koszty serwisowania auta oraz wpływa korzystnie na wygląd samochodu.

Profesjonalna ochrona przed korozją dzięki produktom Krown

Oczywiście zabezpieczenia antykorozyjne są bardzo istotne, ale tylko pod warunkiem ich wykonania przez wprawioną rękę korzystającą z odpowiedniego sprzętu i preparatów. Czasami konserwując pojazd samodzielnie, można mu bardziej zaszkodzić niż pomóc. O wiele lepszym pomysłem jest oddanie pojazdu do fachowego warsztatu, w którym wykonane zostanie właściwe zabezpieczenie przed rdzą. Bardzo istotne jest dobranie odpowiednich preparatów ochronnych. Takimi preparatami są wyroby marki Krown zapewniające skuteczną ochronę elementów, takich jak progi, drzwi, błotniki, klapa bagażnika czy też maska i inne istotne miejsca. Produkty Krown nie tylko chronią przed korozją, ale również likwidują problemy elektryczne w pojeździe spowodowane brakiem styku na przewodach pokrytych korozją. Nie należy też zapominać o właściwościach smarujących, dzięki którym zapewniana jest nie tylko ochrona przed korozją, ale również eliminowane są wszelkie piski i skrzypienie.

Dużym atutem korzystania z produktów Krown jest fakt, że konserwacja podwozia oraz konserwacja profili zamkniętych trwają jedynie trzy godziny. Nie jest wymagane dokładne mycie podwozia i suszenie, ponieważ produkt przenika przez wszelkie zabrudzenia, wypiera wodę oraz penetruje rdzę, dociera do zdrowej warstwy metalu i oddziela go od warstwy skorodowanej. Nie trzeba więc mechanicznie oczyszczać podwozia i innych elementów z korozji, a dzięki wypieraniu wody, preparat może być stosowany o każdej porze roku. Jest on bowiem odporny również na mróz i śnieg.

Proces skutecznego zabezpieczania profili zamkniętych

Skuteczny proces obejmuje zabezpieczenie przed rdzą progów, drzwi, błotników, klapy bagażnika, a także maski. Zabezpieczane są również kielichy amortyzatorów, pas przedni i podłużnice, złączki, czujniki elektryczne, klemy akumulatora i wiele innych elementów. Tak jak zostało wspomniane wcześniej, środek ten znakomicie działa również na przewody elektryczne i eliminuje usterki związane z ich korozją i śniedzieniem. Korzystając ze specjalnych dysz, docieramy do wszystkich istotnych miejsc oraz profili zamkniętych, wykorzystujemy również otwory technologiczne wykonane w pojazdach przez producentów. W razie konieczności wywiercamy niewielkie otwory, aby dotrzeć do najważniejszych miejsc i zapewnić zabezpieczenie przed rdzą na najwyższym poziomie. Wszystkie otwory zabezpieczamy odpowiednim smarem i specjalnymi korkami zaślepiającymi. Proces aplikacji, jest taki sam jak w przypadku podwozia. Produkt jest natryskiwany pod ciśnieniem w postaci mgiełki i w ten sposób doskonale pokrywa chronione powierzchnie.

Z usługi konserwacji profili zamkniętych z wykorzystaniem produktów marki Krown można korzystać w naszym specjalistycznym warsztacie w Nowym Sączu.

W Nowym Sączu posiadamy profesjonalny serwis z przytulną poczekalnią dla klientów, gdzie oferujemy kawę, herbatę i darmowe Wi-Fi. Na terenie warsztatu znajdują się dwa nowoczesne i przestronne stanowiska umożliwiające zabezpieczanie nawet największych busów i samochodów dostawczych.