O Firmie

Historia marki Krown

Odrestaurowana mobilna platforma do wykonywania zabezpieczeń pojazdów środkiem antykorozyjnym Krown T40

Warsztat Krown w Warszawie, gdzie wykonujemy zabezpieczenia samochodów przed rdzą

Firma Krown została założona w 1986 roku w Kanadzie przez grupę ekspertów branży motoryzacyjnej, która połączyła siły w celu stworzenia innowacyjnego produktu i kompleksowego systemu przeznaczonego do ochrony przed korozją.

Krown jest obecnie światowym liderem na rynku zabezpieczeń antykorozyjnych, działając z sukcesami zarówno w sektorze przemysłowym, jak i prywatnym. Autoryzowane serwisy Krown znajdują się w Kanadzie, USA oraz w wielu krajach Europy i Azji. Krown obsługuje prawie milion pojazdów rocznie na całym świecie, od 30 lat ciesząc się rosnącym zaufaniem klientów.

Krown prowadzi stałą współpracę z firmami, które posiadają w swojej flocie duże ilości pojazdów użytkowych, współpracując z działem obsługi technicznej, który odpowiada za stan techniczny pojazdów wartych miliony dolarów.

Stali partnerzy instytucjonalni Krown to między innymi:

  • Canadian Pacific Railway Corporation (kanadyjskie koleje)
  • kanadyjskie Ministerstwo Obrony Narodowej (sprzęt wojskowy)
  • koncern Coca-Cola
  • koncern Boart Longyear (wiodący światowy dostawca usług i urządzeń wiertniczych)

Krown oferuje usługi ochrony przed korozją najwyższej, światowej jakości.

Olej antykorozyjny Krown pomaga wydłużać czas eksploatacji pojazdów, redukując przy tym koszty ich eksploatacji, obsługi technicznej i konserwacji, jednocześnie podnosząc ich wartość przy ewentualnej odsprzedaży.

Zastosowanie kompletnego systemu Krown pomaga zaoszczędzić na serwisie pojazdów, wpływając pozytywnie na ich bezpieczeństwo i wygląd zewnętrzny.

Usługi zabezpieczania przed korozją Krown od ponad 30 lat oszczędzają pieniądze klientów, redukując koszty napraw i sprawiając, że ich pojazdy służą dłużej i wyglądają lepiej.

Produkty Krown zostały stworzone i udoskonalone przez lata, aby w ciężkich warunkach klimatycznych chronić przed korozją, zabezpieczać i smarować różnego rodzaju mechanizmy, połączenia/styki elektryczne i części metalowe.